O nas

GUARDI jest wiodącym producentem ogrodzeń
bram
balkonów i carportów z aluminium.

Firma została założona w 1999 roku w Austrii i zatrudnia obecnie ponad 450 osób na całym świecie.

Jako firma nastawiona na innowacje, GUARDI nadal wyznacza standardy w swoich podstawowych obszarach – ogrodzeniach i balkonach aluminiowych.

Dzięki wysokiej jakości oraz niestandardowym rozwiązaniom firma jest jednym z pionierów w branży. Produkty są wielokrotnie wyróżniane międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo.

Za sprawą doskonałego zaplecza technologicznego oraz wyspecjalizowanej kadry, nasze wyroby, takie jak m.in. ogrodzenia, bramy wjazdowe z aluminium (przesuwne i dwuskrzydłowe), furtki aluminiowe, carporty, podłogi tarasowe, jak również balustrady aluminiowe, domofony oraz czytniki linii papilarnych charakteryzują się innowacyjnością oraz trwałością.

Podstawą naszego sukcesu jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz stałe dostosowywanie się do trendów rynkowych.

Palermo kolor anthrazit

Ogrodzenia

Niezależnie od tego, czy preferujecie Państwo nowoczesny czy tradycyjny design, w naszej ofercie z pewnością znajdziecie ogrodzenie z aluminium spełniające Państwa wymagania.

2017-10-16_DSC0722-HDR_NEU
_BW_23262

Bramy aluminiowe

Nasze furtki z aluminium oraz aluminiowe bramy dwuskrzydłowe i przesuwne będą doskonale pasować do Państwa ogrodzenia.

Balkony

W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo łatwe do utrzymania w czystości balkony aluminiowe. Tylko w GUARDI otrzymają Państwo 15 lat gwarancji.

Modern balcony with silver railing and wooden flooring

Ponad 14 000 ogrodzeń rocznie!

Guardi produkuje ponad 14 000 ogrodzeń rocznie. Nasze motto brzmi: Produkujmy ogrodzenia, z których posiadacze będą mogli się cieszyć przez wiele lat.

System ogrodzeń aluminiowych firmy Guardi bazuje na trzech zasadach:

– doskonała jakość

– wyjątkowy rzemieślniczy design

Ogrodzenie kupują Państwo raz w życiu, dlatego jakość jest dla nas bardzo ważna – poświadcza to wielu naszych zadowolonych klientów.

Certyfikaty

GUARDI wytwarza produkty sprawdzone przez TÜV – Związek Kontroli Technicznej.

Konserwacja

Powłoka proszkowa uszlachetnia oraz chroni powierzchnię profili aluminiowych. Poprzez konserwację oraz czyszczenie ochrona ta może zostać wzmocniona. Tutaj dowiedzą się Państwo jak skutecznie pielęgnować ogrodzenie, aby jak najdłużej wyglądało jak nowe.

Opinie klientów

Jesteśmy dumni z tego, że tak wielu klientów jest zadowolonych z naszych produktów. Ich opinie poświadczają o wysokiej jakości wyrobów Guardi.