Dlaczego GUARDI?

Ogrodzenia, bramy, balkony i carporty z aluminium

GUARDI jest wiodącym producentem ogrodzeń, bram i balustrad balkonowych wykonanych z aluminium – nie bez powodu. Nasze produkty są nie tylko najwyższej jakości, ale również dostosowujemy asortyment do indywidualnych preferencji klientów.

Co dokładnie charakteryzuje GUARDI?

Najlepsza cena
GUARDI gwarantuje wysoką jakość produktów w najlepszej cenie. Jesteśmy pewni, że nie otrzymacie Państwo porównywalnej oferty z niższą ceną. Jeśli znajdziecie Państwo korzystniejszą ofertę, prosimy o przedstawienie nam jej na piśmie, wówczas postaramy się zaproponować korzystniejsze warunki. 

15-letnia gwarancja
Jesteśmy niezawodnym partnerem w zakresie ogrodzeń aluminiowych i balustrad balkonowych. Aby podkreślić wyjątkową trwałość i wysoką jakość produktów GUARDI, otrzymacie Państwo 15-letnią gwarancję na pokrycie powierzchni profili aluminiowych, dzięki czemu możecie się Państwo cieszyć swoim produktem przez długi czas.

Darmowa usługa pomiarowa
Nasi specjaliści chętnie przyjadą do Państwa w celu dokonania pomiaru bezpośrednio na miejscu – całkowicie bezpłatnie i bez zobowiązań. Szacowany koszt nowego systemu zostanie obliczony i przedstawiony Państwu natychmiast po dokonaniu pomiaru. W celu uzgodnienia terminu dokonania pomiaru, prosimy o kontakt telefoniczny/mailowy z naszym oddziałem (+48 13 491 56 39, angelika@guardi-oba.pl) lub z przedstawicielem handlowym 728377735.

Montaż
GUARDI gwarantuje krótki czas dostawy. Państwa ogrodzenie zostanie dostarczone w ciągu około 6 tygodni. Montaż zostanie przeprowadzony po konsultacji z Państwem przez nasze własne zespoły montażowe lub naszych firm partnerskich.

Stabilny system śrubowy
Dzięki naszemu stabilnemu systemowi śrubowemu, produkty GUARDI nie posiadają nieestetycznych spawów. Wszystkie elementy są osobno malowane proszkowo, a następnie skręcane. Gwarantujemy maksymalną stabilność i trwałość dla wszystkich naszych produktów.